Dla firmy Hi Logistics Europe wykonaliśmy system do zarządzania logistyką. Projekt systemu informatycznego to był  nasz autorski system stworzony specjalnie na potrzeby naszego klienta.
Hi Logistics Europe Sp. z o.o.
Wszelkie usługi wykonane przez firmę Inf-Art – Informatyczni Artyści są wykonywane terminowo i z należytą starannością, co zapewnia bezproblemowe i niezawodne działania zarówno stworzonej aplikacji, jak i dostarczonych rozwiązań serwerowych.
Zadaniem, które wykonaliśmy dla Volkswagen Motor Poland było tworzenie interaktywnych formularzy. Stworzone przez nasz zespół  interaktywne formularze były wykonane w kilku językach.
Volkswagen Motor Polska
Tak ważne cechy jak: profesjonalizm, niezawodność, terminowość i elastyczność pozwalają rekomendować firmę „Inf-Art – Informatyczni Artyści” jako rzetelnego partnera biznesowego
Usługą, którą wykonaliśmy dla Biura Rachunkowego Progress była obsługa informatyczna firmy. Outsourcing dla firmy jest prowadzony nadal.
Biuro Rachunkowe Progres S.C.
Z przyjemnością myślę o dalszej współpracy, co jednocześnie składnia do polecenia innym firmom usług świadczonych przez Inf-Art – Informatyczni Artyści
Dla AM GROUP wykonaliśmy dedykowany system do zarządzania obsługą prawną oraz prowadzimy outsourcing firmy. Wykonany przez nas system do obsługi prawnej był naszym autorskim projektem.
AM-Group Prawo Dla Każdego S.C.
Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem oraz wysoką kulturą osobistą, dlatego możemy polecić ich jako dobrych partnerów biznesowych
Podczas współpracy z firmą Bonus Ubezpieczenia powstał system zamawiania ubezpieczeń. Wykonany system dla firmy ubezpieczeniowej był naszym autorskim projektem.
Bonus Ubezpieczenia
Wykonanie usługi przebiegło, z uwzględnieniem wszelkich zaleceń i wskazówek oraz zgodnie z ustalonym terminem realizacji
W ramach podjętej współpracy z firmą Actus-Info powstały liczne projekty graficzne oraz wykonano wydruk materiałów reklamowych dla firmy.
Actus
Firma Inf-Art – Informatyczni Artyści jest godna polecenia jako solidny wykonawca.