Projekty graficzne

Klienci coraz częściej "kupują oczami", dlatego wiemy, że projekty graficzny są często jednym z ważniejszych elementów decydującym o powodzeniu działań marketingowych Twojej firmy. Mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów dlatego nie pozwolimy aby klient przeszedł obojętnie obok Twojej reklamy. Wykonujemy projekty zarówno na potrzeby druku jak i realizacji internetowych.

Wstęp

Projekty graficzne na potrzeby druku

Wykonujemy profesjonalne projekty graficzne materiałów reklamowych na potrzeby druku zarówno offsetowego jak i cyfrowego, w tym projekty ulotek, folderów, katalogów, skład i łamanie magazynów. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty z zakresu DTP.

Wstęp

Projekty graficzne na potrzeby Internetu

Wykonujemy kompleksowe projekty graficzne stron internetowych. Każdy projekt powstaje od A do Z spersonallizowany dla konkretnego klienta. Nie korzystamy z gotowych szablonów, dzięki czemu zamawiając u nas projekt strony www masz pewność, iż będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Projektujemy również layouty sklepów online. Wiemy, że aby zaistnieć w sieci nie można sobie pozwolić na szablonowe rozwiązania, dlatego tworzymy unikalne sklepy internetowe, które sprzedają. W czasach, gdy sprzedaż za pośrednictwem Internetu wciąż rośnie oferujemy również profesjonalne projekty graficzne szablonów na popularnych portalach aukcyjnych np. Allegro czy e-Bbay. Projektujemy również szaty graficzne rozbudowanych portali informacyjnych, a także aplikacji dedykowanych. Tworzymy również elementy składowe większych projektów, jak np. banery do sklepów internetowych, stron www, portali społecznościowych np. Facebooka, a także na potrzeby kampanii reklamowych np. Google AdWords czy mailingowych (szablony newsletter).

Wstęp

Projekty graficzne opakowań produktów oraz etykiet

Wyróżnij się na półce sklepowej – zamów profesjonalny projekt opakowania produktu. W dzisiejszych czasach gdy półki sklepowe uginają się od ilość produktów ważną rolę odgrywa jego opakowanie, a także etykiety umieszczone na nim. To wygląd produktu często decyduje czy zostanie on zauważony, zapamiętany, a w ostatecznym kroku zakupiony przez klienta. Projektując opakowania i etykiety produktowe staramy się nadać produktom indywidualny, niepowtarzalny charakter jednocześnie pamiętając o jego profilu, branży, dziedzinie i oczekiwaniach jakie są przed nim stawiane.

Zamawiając u nas projekt graficzny, dostajesz gwarancję:

Domena Okręg

zdjęć gratis

Hosting Okręg

kreatywności

Konta e-mail Okręg

terminowości

Lubimy dużo wiedzieć

Im więcej informacji mamy od klienta tym bardziej jesteśmy w stanie zrozumieć jego cele i potrzeby, poznać zakres zagadnień do zaprojektowania, określić grupę docelową odbiorców i określić rolę odbiorcy.

Wszelkie nasze wnioski płynące z analizy potrzeb klienta kształtują kierunek projektowania co ma wpływ na efekt końcowy.

Pobierz i wypełnij brief
Etapy współpracy

Etapy współpracy przy tworzeniu projektów graficznych

Napisz

Przekazanie materiałów i niezbędnych informacji

Wyślij nam wszelkie materiały jakie posiadasz (np. logo, zdjęcia, teksty) i chcesz aby były wykorzystane w projekcie graficznym. Dodatkowo dobrze by było gdybyś pobrał i wypełnił brief projektowy, który pozwoli nam dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby..

Analiza i wycena

Analiza potrzeb i wstępna realizacja projektu

Kolejny etap to planowanie, szkicowanie, wizualizacja i digitalizacja pomysłów, następnie wybór najlepszych i ich dopracowanie.

Współpraca

Przedstawienie projektu i nanoszenie poprawek Klienta

Następny etap to przedstawienie projektu klientowi i wprowadzenie do stworzonego projektu jego uwag.

Opieka

Zakończenie prac nad projektem i przekazanie projektu w formie elektronicznej

W momencie pełnego zadowolenia klienta następuje oddanie projektu.

Zobacz nasze najnowsze realizacje

Nasze usługi obejmujące projektowanie grafiki świadczymy dla klientów z takich miast jak: Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Imielin, Bieruń, Knurów, Lędziny, Chełm Śląski, Piekary Śląskie, Oświęcim, Czeladź, Będzin, Tarnowskie Góry. Projekty graficzne realizujemy też dla firm z całego kraju.