Fotobudek

Fotobudek.pl prowadzi wynajem fotobudki, a sam Fotobudek to superbohater każdej imprezy. Firma oprócz wypożyczenia automatu do zdjęć zapewnia szereg zabawnych gadżetów, opiekę asystenta, a także dojazd na miejsce imprezy.

Zakres prac
Zakres prac obejmował liczne prace graficzne i informatyczne. Stworzony został pełen wizerunek marki Fotobudek.pl. W ramach współpracy wykonano projekt logo firmy wraz z księgą znaku. Zaprojektowana została również maskotka firmy – postać Fotobudka. Został stworzony i wydrukowany branding maszyny – fotobudki. Powstała również nowoczesna strona internetowa, z indywidualnie przygotowaną grafiką oraz galerią zdjęć chronioną hasłem. Strona zawiera autorski system CMS i utrzymywana jest na naszych serwerach. Domena fotobudek.pl administrowana jest również przez nas. Współpraca polega również na stałym prowadzeniu marketingu internetowego, między innymi na zarządzaniu fanpagem na Facebooku, a także prowadzone są działania pod kątem SEO. Przeprowadzone są również kampanie AdWords. Wykonany został również layout programu do obsługi fotobudki oraz stale projektowane są okazjonalne ramki do zdjęć na różnego rodzaju eventy. Przygotowywane są również kampanie mailingowe – projektowane i kodowane maile, jak i przeprowadzany jest mailing do zdefiniowanych odbiorców.

Wsparciem działań promocyjnych w Internecie są również akcje offline, w tym celu projektowane są i drukowane ulotki i wizytówki, zgodne ze stylistyką firmy. Zaprojektowane i wydrukowane zostały również gadżety reklamowe m.in. długopisy, buttony oraz teczki reklamowe.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem podjętej współpracy było kompleksowe stworzenie, spójnego wizerunku marki Fotobudek.pl, a także jej promocja online i offline. Stworzona strona internetowa pozwala na zapoznanie się z ofertą firmy, a prowadzone działania marketingowe umożliwiają dotarcie do nowych Klientów, natomiast profil na Facebooku zapewnia stały kontakt z klientami i podtrzymywanie tych relacji.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

Masterdieta

Masterdieta