Masterdieta

MasterDieta to firma, dla której zdrowe odżywianie jest pracą, ale i pasją. Firma oferuje catering dietetyczny, który charakteryzuje się specjalnie dobranymi, świeżymi składnikami. Dieta pudełkowa, którą oferują jest z dojazdem i można ją zamówić na terenie Śląska i Zagłębia.

Zakres prac
W ramach podjętej współpracy, powstała nowoczesna strona internetowa wraz ze sklepem online, która umożliwia zamawianie diety pudełkowej, a dzięki konfiguratorowi możliwy jest wybór diet w różnych kalorycznościach. Strona zintegrowana została z systemem płatności DotPay, dzięki czemu Klienci mogą od razu podczas składania zamówienia dokonać płatności online za swoje zamówienie. Stworzony został również rozbudowany, dedykowny system pozwalający m.in na zarządzanie produkcją posiłków w masterdieta.pl . System posiada panel dietetyczny pozwalający na układanie diet przez dietetyka wraz z możliwością generowania listy zakupów, a także przesyłania zamówień ilościowych na kuchnię. System pozwala również na zarządzanie Klientami oraz marketingiem firmy. Dzięki integracji z SMS API możliwe jest prowadzenie kampanii promocyjnych SMS oraz email, a także bieżące informowanie Klienta np. o statusie zamówienia. Serwis zabezpieczony jest za pomocą certyfikatu SSL. Udostępniamy również infrastrukturę serwerową, która pozwala na bezpieczne i szybkie działanie serwisu.
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Cel projektu
Celem współpracy było stworzenie oprogramowania pozwalającego na zarządzanie sprzedażą, a także produkcją potraw w firmie zajmującej się sprzedażą cateringu dietetycznego. Cel ten został osiągnięty dzięki wykonanej stronie online wraz ze sklepem internetowym, która umożliwia zarówno prezentację oferty firmy, jak i jej sprzedaż, a także dzięki zaprogramowanemu panelowi administracyjnemu pozwalającemu na zarządzanie produkcją i sprzedażą cateringu dietetycznego.

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Hi Logistics Europe Sp. z o.o.

Zarezerwujtermin.pl

Zarezerwujtermin.pl

We Can Decide

We Can Decide