Strony internetowe

Wyznajemy zasadę, iż klient zapamiętuje to co oryginalne, dlatego projektowanie stron internetowych wykonujemy z pełnym zaangażowaniem. Strony internetowe, które tworzymy są unikatowe i wyróżniające się w internetowym tłumie. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie bezpiecznego i intuicyjnego autorskiego systemu Inf-CMS pozwalającego na pełne dostosowanie funkcjonalności i wyglądu do indywidualnych potrzeb klienta.

Strony internetowe
Wstęp

Strona www – wizytówka Twojej firmy w Internecie

Strona internetowa to w trwającej dobie Internetu i globalizacji podstawowa i najbardziej powrzechna forma reklamy Twojej firmy. Pozwala ona na dotarcie do potencjalnych klientów na całym świecie, a dobrze wykonana strona internetowa może zdecydować, iż klient wybierze usługi lub produkty Twojej firmy, a nie konkurencji. Jak zatem osiągnąć sukces w Internecie i cieszyć się z zysków i popularności marki?

Wystarczy dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i powierzyć nam wykonie strony internetowej.

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, jednakże do wykonania każdej strony internetowej podchodzimy z ogromnym entuzjazmem i zapałem.

Zalety strony www

Główne cechy wykonywanych przez naszą firmę stron www:

 • optymalizacja strony w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników w wyszukiwarkach (SEO)
 • pełna zgodność ze standardami W3C
 • implementacja za pomocą nowoczesnych technik i języków programowania takich jak: HTML, PHP, MySQL, JavaScript, jQuery, CSS
 • pełna skalowalność - strona wyświetla się poprawnie we wszytkich przeglądarkach internetowych
 • pełna funkcjonalność na urządzeniach mobilnych
 • edycja z poziomu autorskiego systemu zarządzania treścia (CMS)
 • unikalny, profesjonalny i indywidualny projekt graficzny

Wraz ze stroną internetową za 0 zł otrzymujesz pakiet korzyści

Domena Okręg

Domenę na rok

Hosting Okręg

Hosting na rok

Konta e-mail Okręg

Skrzynki mailowe

Opieka Okręg

30 dni opieki

Funkcjonalności

Przykładowe funkcjonalności systemu Inf-CMS:

Dzięki zdobytemu doświadczeniu przy budowie prostych stron wizytówkowych, a także rozbudowanych aplikacji webowych stworzyliśmy autorski system do zarządzania treścią Inf-CMS, który pozwala na łatwą i intuicyjną samodzielną edycję treści strony przez naszych Klientów. Każda stworzona przez nas strona uwzględnia indywidualne potrzeby naszych Klientów, zarówno pod kontem funkcjonalności jak i wyglądu.

Poniżej prezentujemy jedynie przykładowe funkcjonalności wykonanych przez nas stron internetowych wraz z panelem CMS, gdyż wykonując stronę www, każdorazowo dostosowujemy ją do założeń projektu.

 • Dodawanie nowych podstron
 • Zarządzanie treściami na podstronach za pomocą wygodnego edytora graficznego
 • Ustawianie kolejności wyświetlania podstron w menu
 • Czasowe wyłączenie wyświetlania podstrony
 • Moduł galerii wraz z powiększaniem zdjęć
 • Moduł aktualności (artykułów)
 • Moduł newslettera – dodawanie adresów do bazy, korespondencja seryjna w formie wiadomości HTML, możliwość wypisania z newslettera
 • Zarządzanie wersjami językowymi strony
 • Zarządzanie użytkownikami serwisu wraz z możliwością nadawania uprawnień np. dla copywritterów
 • Moduł zarządzania ocenami i komentarzami (opiniami)
 • Możliwość tworzenia mapy serwisu oraz generowania Google sitemap
 • Zarządzanie narzędziami analitycznymi Google Analytics
 • Mechanizm tworzenia/edycji formularzy
 • Moduł rejestracji i logowania użytkowników
 • Możliwość definiowania meta tagów dla podstron serwisu
 • Moduł zarządzania mediami społecznościowymi wraz z możliwością instalacji popularnych pluginów

Dostosujemy witrynę do Twoich indywidualnych potrzeb

Stworzony przez nas autorski projekt Inf-CMS, każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki otwartej budowie i podziałowi na moduły możliwa jest rozbudowa systemu na każdym etapie współpracy, dlatego jeżeli stworzona dla Ciebie witryna w przyszłości będzie wymagać przebudowy lub wyposażenia w dodatkowe funkcjonalności nie będzie to stanowić problemu.

Opisz nam swoje potrzeby
Etapy współpracy

Etapy współpracy przy tworzeniu stron www

Napisz

Przekazanie materiałów i niezbędnych informacji

Proces budowy strony internetowej zaczynamy od kontaktu z Klientem. Jesteśmy mobilni i spotykamy się z Klientem w dogodnym dla niego miejscu, lub zapraszamy go do jednego z naszych biur. Jeżeli decydujemy się na współprace zdalną, wówczas kontaktujemy się z Klientem telefonicznie i mailowo.

Pobierz i wypełnij brief w celu trafnego określenia swoich wymagań.

Analiza i wycena

Analiza i wycena

Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przygotowujemy ofertę. Ustalamy wtedy wszystkie szczegóły dotyczące projektu, oceniamy gusta i wymagania Klienta aby sprostać jego oczekiwaniom. Doradzamy i wybieramy wraz z Klientem adres (domenę) jego przyszłej strony internetowej. Ustalamy termin realizacji usługi i zabieramy się do pracy. Na tym etapie zostaje przydzielony również indywidualny Account manager, który będzie służył Państwu pomocą o każdej porze dnia i nocy (Proszę jednakże mieć na uwadze, że odrobina snu jest mu niezbędna ;)

Współpraca

Tworzenie

Po dokonaniu wszelkich formalności i poznaniu dokładnych oczekiwań klientów nasi graficy, programiści, a często również marketingowcy podkasają rękawy i biorą się do pracy. Przy prostych stronach wizytówkowych, wykonujemy dla klienta w pełni funkcjonalną propozycje witryny, a następnie wprowadzamy ewentualne poprawki do projektu, natomiast przy bardziej rozbudowanych serwisach dajemy możliwość śledzenia na bieżąco postępu prac. W chwili gdy stworzona przez nas strona internetowa w pełni spełnia Państwa oczekiwania następuje oddanie serwisu, a Państwo mogą cieszyć się z wymarzonej strony www.

Opieka

Opieka posprzedażowa

Zakończenie prac nad projektem nie oznacza dla nas końca współpracy z Klientem. Każdego naszego Klienta otaczamy bezpłatnym okresem 30-dniowej opieki, w której pomagamy i doradzamy we wszystkich sprawach związanych z projektem. Po tym okresie zachęcamy również do zakupu jednego z naszych pakietów obsługi informatycznej.

Zobacz nasze najnowsze realizacje

Wykonujemy strony internetowe na terenie całego kraju oraz poza nim. Tworzyliśmy strony www między innymi dla Klientów z takich miast jak: Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Imielin, Bieruń, Knurów, Lędziny, Chełm Śląski, Piekary Śląskie, Oświęcim, Czeladź, Będzin, Tarnowskie Góry

Zamknij

Opisz nam swoje potrzeby - przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie